Akcja 1%

Drodzy Przyjaciele naszej Fundacji i Przyjaciele Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

Jana Pawła II,

 

W tym roku postanowiliśmy wesprzeć Fundację im. Jacka Krawczyka, która zajmuje się niesieniem pomocy społecznej świeckim studentom Wydziału Teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Informacje jak przyłączyć się do pomocy znajdują się w zakładce 1% dla Fundacji.

 

2017-01-23

"Zdrowie na co dzień" - Dni Otwarte Poradni Zdrowia KUL 2016

poradnia zdrowia KULPoradnia Zdrowia KUL zaprasza 11-13 października 2016 r. na Dni Otwarte, w ramach których będzie można m.in.  oddać krew w ramach akcji „Braterstwo krwi”, zmierzyć poziom ciśnienia oraz cukru we krwi, a także zapoznać się z ofertą Poradni.

 

Więcej

 

 


 

Drodzy Studenci,

zachęcamy do złożenia deklaracji wyboru lekarza rodzinnego oraz pielęgniarki w Poradni Zdrowia KUL (parter budynku Kolegium Jana Pawła II). Miejscem Państwa studiów jest Lublin i dlatego istotnym jest, aby opiekę medyczną mieli Państwo jak najbliżej miejsca przebywania.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług Poradni Zdrowia KUL na stronie internetowej www.przychodniakul.pl Znajdą tam Państwo wiele przydatnych informacji, m.in. w jakim zakresie studenci zagraniczni mogą korzystać z opieki zdrowotnej oraz o wymaganych do tego dokumentach.

W celu prawidłowego wypełnienia deklaracji i jej złożenia zapraszamy do rejestracji Poradni Zdrowia KUL (budynek Kolegium Jana Pawła II, parter).


Fundacja Rozwoju KUL zaprasza do odwiedzenia miejsc przyjaznych studentom KUL, a są nimi księgarnie i punkty xero oraz barek studencki: NO LOGO – w Gmachu Głównym. Szczegóły oraz bonusy znajdą Państwo w broszurce, którą rozdamy podczas spotkań wydziałowych.

Z pozdrowieniami
Zarząd Fundacji Rozwoju KUL

2014-10-01